Regulamin

Serwis internetowy do składania zamówień oraz sklep (dalej zwany Sklepem Internetowym) znajdujący się pod adresem www.fiamm.pl prowadzony jest przez działalność gospodarczą ΑΜΡ Μɑɾсіn Ρеіkeɾt w oddziale 05-830 Nɑdɑrzyn, ul Sitɑrskich II,  NIP: 6II2I37I44,  REGON: 23II98575 z siedzibą w Jеlеniej Górze przy Wzg. Wɑndy ЗЗ/I.

 

Składanie zamówień i zakup w sklepie internetowym

 1. W sklepie internetowym klient wybiera i konfiguruje produkty. Podane cyny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie są zaproszeniem do składania zamówień. Po złożeniu zamówienia jest ono weryfikowane – sklep może je anulować bez podania przyczyny lub w porozumieniu z klientem poprawić bądź uzupełnić.
 2. Dostępne są metody płatności: Przelew (obligatoryjnie przy płatnościach powyżej 15 000 zł netto z mechanizmem podzielonej płatności), przelewy internetowe, Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
 3. Orientacyjny termin dostawy liczony jest od dnia wpłynięcia środków na konto i wskazany jest przy każdym przedmiocie. Dla przedmiotów na zamówienie, data dostawy jest zazwyczaj wyznaczana w przeciągu 7 dni roboczych od dnia przyjęcia go do realizacji (W przypadku płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego) Sklepu Internetowego. Terminy te mogą jednak wydłużyć się. Bliższą informację można uzyskać kontaktując się z nami.

Rezygnacja z zamówienia i zwrot towaru

 1. Klient może zrezygnować z zakupu przed wysłaniem towaru bez ponoszenia tego kosztów z wyjątkiem przedmiotów wykonywanych na zamówienie (wyprodukowanych wg specyfikacji): wszystkich bateriach w skrzyniach, ogniw 2V i prostowników z założoną wybranym złączem wysokoprądowym a będących już w trakcie wykonywania. W takim przypadku klient zostanie obciążony karą umowną w kwocie 25% wartości brutto zamówienia.
 2. W przypadku zwrotu towaru wykonanego na zamówienie (wyprodukowanych wg specyfikacji): wszystkich bateriach w skrzyniach, ogniw 2V i prostowników z założoną wybranym złączem wysokoprądowym, klient zostanie obciążony karą umowną w kwocie 35% wartości brutto towaru. Zwrot towaru jest możliwy w przeciągu 14 dni od daty wydania przedmiotu jeśli nie był używany i jest kompletny, w oryginalnym opakowaniu.
 3. Klientowi prywatnemu (konsumentowi w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) przysługuje prawo odstąpienia od zawartej umowy  sprzedaży i możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania  przedmiotu bez naliczania żadnych opłat związanych z rezygnacją lub zwrotem. Nie dotyczy to jednak przedmiotów wykonywanych na zamówienie (wyprodukowanych wg specyfikacji): wszystkich bateriach w skrzyniach, ogniw 2V i prostowników z założoną wybranym złączem wysokoprądowym. Wzór oświadczenia o odstąpieniu umowy sprzedaży wraz z informacjami znajduje się pod linkiem: https://fiamm.pl/public/assets/odstapienie.pdf
 4. W przypadku zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego

Reklamacje

 1. Reklamacje dotyczące towaru prosimy przesyłać mailem niezwłocznie po wystąpieniu usterki. W niektórych przypadkach będziemy prosili o odpowiedzenie na dodatkowe pytania czy przesłanie zdjęć. Po otrzymaniu informacji skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów ewentualnych czynności (diagnostyki, naprawy lub wymiany). W przypadku nieuzasadnionej reklamacji mogą zostać naliczone koszty związane z przeprowadzoną diagnostyką. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji.
 2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń w transporcie muszą być przesłane z protokołem sporządzonym razem z kurierem dostarczającym towar.

Pozostałe regulacje

 1. Integralną częścią niniejszego regulaminu jest polityka prywatności, która znajduje się pod linkiem:https://fiamm.pl/polityka-prywatnosci
 2. Informacje znajdujące się na stronach sklepu nie mają charakteru oferty handlowej w rozumieniu  Kodeksu Cywilnego. Wszystkie zdjęcia i schematy danych produktów mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistości. Mimo dołożonych wszelkich starań, zastrzegamy możliwość popełnienia błędu w opisie przedmiotu. Podane wagi baterii na stronie mogą nieco różnić się od wartości na tabliczce znamionowej.
 3. W kwestiach nieuregulowanych obowiązują zapisy Kodeksu Cywilnego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl